Tapa pidas vägeva lahingu Kehraga

Möödunud kolmapäeval, 2. novembril, astusid Kehra Spordihoones meistrivõistluste mängus vastamisi SK Tapa/N.R. Energy ja HC Kehra Horizon/Pulp&Paper. Mängu olid Kehras spordisaali vaatama sõitnud ka mitu autotäit Tapa fänne, kes kindlasti mängisid suurt osa sellest, et närvekõditava mängu lõpuks seisis tablool 27:29 SK Tapa kasuks.

SK Tapa eest viskas Kaspar Lees 9 väravat, Rail Ageni 6 väravat, Ilja Kosmirak ja Ihor Berezhnyi 4 väravat ning Marten Saar ja Vahur Oolup panustasid 3 väravaga.

Kaspar Lees mängust HC Kehraga: “Esimesel poolajal seekord saime hästi minema. Toimis koostöö rünnakul ja ka kaitses. Jäime liiga rahule stardiga ja lasime nad täielikult mängu tagasi. Teine poolaeg läks võrdne heitlus edasi, suhteliselt lõpuni välja. Suutsime siiski efektiivselt viimased rünnakud realiseerida ja võtsime hästi alustatud mängu 2 punkti siiski suure tahtmisega lõpuks ära.”

Juba tuleval kolmapäeval astuvad tiimid taas vastamisi ja mängivad otsustava karikavõistluste mängu. Sellel mängul selgub, kes saab edasi Final4-i ja mängib 3.-4. koha mängu.

SK Tapa/N.R Energy ja HC Kehra/Horizon Pulp&Paperi otsutav mäng leiab aset 9. novembril kell 19:00 Tapa Spordikeskuses. Selles mängus on eriti oluline, et fännid elaksid tribüünidel tulihingeliselt kaasa.

Esmaspäeval, 7. novembril, kell 18:00 astuvad SK Tapa/TVSK naised Tapa Spordihoones vastamisi valitseva karikavõitja Aruküla/Mistraga. Ootame fänne kaasa elama! Poolaegade vahel loositakse välja ka Tapa Pitsakohviku kinkekaart.