Eesti meistrivõistluste hõbe esiliigas

Eelmisel nädalavahetusel toimus esiliiga finaalturniir. Laupäeval mängisid meie esiliiga mehed poolfinaalis Põlva/Arcwoodiga. Tapa mehed võitlesid visalt ning alistasid Arcwoodi 26:25 seisuga. Pühapäevases finaalmängus kohtusid omavahel SK Tapa/Tapa valla SK ja Coop Põlva. Finaalmäng lõppes põlvakate 27:31 võiduga. Seega - SK Tapa/Tapa valla SK esiliiga tiim saavutas Eesti meistrivõistlustel 2. koha!

SK Tapa/Tapa valla SK parimad väravaviskajad olid Lauri Lande, kes viskas 6 seitsmemeetri viset väravasse ning Marcus Rättel ja Jan-Egert Valdmann, kelle mõlema arvele kirjutati 5 väravat. “Poolfinaali raske mäng Arcwoodiga andis täna tunda finaalis Coopi vastu. Lasime nad esimesel poolajal eest ära ja enam kätte neid teisel poolajal ei saanud. Kokkuvõttes oleme ikkagi hooajaga rahul," jagas emotsioone SK Tapa kapten Ailar Puhasmets.